Dozowniki pokryć i oddzielaczy

 

 

 

 

 

 

SIST MIX RIO

Automatyczny system do ciągłego rozcieńczania środka antyadhezyjnego w wodzie

 

SIST MIX RIO to automatyczny system stosowany  w celu uzyskania rozcieńczenia koncentratu środka antyadhezyjnego w wodzie przy stałym, proporcjonalnym i objętościowym dozowaniu.

 Dzięki niewielkim rozmiarom system ten jest kompaktowy, łatwy i intuicyjny w użyciu, z bardzo prostym sterowaniem. Urządzenie jest wyposażone w elektryczny panel kontrolny, w którym operator ustawia wymagane parametry rozcieńczenia środka antyadhezyjnego, a także urządzenie mieszające do dozowania i rozprowadzania rozcieńczonego produktu. Rio może przygotować do rozcieńczenia 40 l/min środka antyadhezyjnego

 

 

Zalety SIST MIX RIO:

-  automatyczna, proporcjonalna i objętościowa produkcja rozcieńczonego środka antyadhezyjnego

-  procent rozcieńczenia jest stały i wstępnie zdefiniowany przez klienta zgodnie z jego potrzebami

-  małe wymiary

-  łatwe i intuicyjne programowanie

-  minimalna konserwacja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SIST MIX DUBAI

Automatyczny system rozcieńczania środka antyadhezyjnego z dwiema niezależnymi liniami

 

SIST MIX DUBAI  to wysoce zautomatyzowany system do rozcieńczania środka antyadhezyjnego.

Wyposażony w dwie niezależne linie do dostarczania rozcieńczonego środka antyadhezyjnego, został również wyposażony w dwie niezależne elektryczne pompy wielostopniowe i duży zbiornik o pojemności 150 litrów, dwa niezależne zbiorniki wyrównawcze, każdy o pojemności 20 litrów.

Dzięki panelowi elektrycznemu z ekranem dotykowym operator może z łatwością zarządzać i kontrolować funkcjonalnością systemu.

Dubaj jest wyposażony w dwie oddzielne rury ssące dla skoncentrowanego produktu, a dzięki pomiarowi elektronicznego przepływu wody i możliwości regulacji pompy dozującej zgodnie z gęstością produktu, operator zawsze jest w stanie utrzymać stałe pożądane mieszanie uwalnianego środka i wody.

Rozcieńczony produkt wpływa do zbiornika, a następnie jest dostarczany do systemu natryskowego za pomocą dwóch oddzielnych przewodów doprowadzających, niezależnie od siebie, a każdy kontrolowany przez elektryczną wielostopniową pompę pionową o wydajności 150 l/min.

System może zmieszać 100 cm3 przy każdym impulsie i można przygotować do 80 l/min rozcieńczonego produktu.

 

 

 

 

Zalety SIST MIX DUBAI:

-  automatyczne, stałe i proporcjonalne wytwarzanie rozcieńczonego środka antyadhezyjnego;

-  procent rozcieńczenia jest wstępnie definiowany przez klienta zgodnie z jego potrzebami

-  duży zbiornik

-  proste i intuicyjne programowanie

-  ograniczona konserwacja

-  wysoka wydajność,

-  niezawodność i solidność urządzenia

 

 

 

 

 

 

SIST MIX DAKAR

Automatyczny system rozcieńczania środka antyadhezyjnego z pompą elektryczną

 

SIST MIX DAKAR to jednostka do rozcieńczania środka antyadhezyjnego, wyposażona w pompę elektryczną do dozowania rozcieńczonego środka antyadhezyjnego.

Dostarczany ze zbiornikiem 120 litrów z przezroczystą pokrywą inspekcyjną i dodatkowym 20-litrowym zbiornikiem wyrównawczym.

Urządzenie ma panel elektryczny, który pozwala operatorowi zarządzać i ustawiać rozcieńczenie środka antyadhezyjnego w sposób ściśle stały, proporcjonalny i objętościowy, oraz ustawić i zarządzać wymaganą ilością rozcieńczonego produktu przeznaczonego do dozowania do form.

Urządzenie jest w stanie przygotować do 40 l/min rozcieńczonego produktu.

Nad zbiornikiem znajduje się wielostopniowa, częściowo zanurzona pompa elektryczna, która umożliwia wysyłanie rozcieńczonego środka ze zbiornika do systemu natrysku formy.

Dzięki przełącznikowi ciśnieniowemu możliwe jest również kontrolowanie i elektryczne zarządzanie minimalnymi i super minimalnymi poziomami rozcieńczonego środka antyadhezyjnego zawartego w zbiorniku.

 

 

 

 

Zalety SIST MIX DAKAR:

-  Automatyczna, stała i proporcjonalna produkcja rozcieńczonego środka antyadhezyjnego. Rozcieńczenie jest wstępnie zdefiniowane przez klienta zgodnie z jego potrzebami

-  Duży zbiornik magazynowy

-  Proste i intuicyjne programowanie dzięki mikroprocesorowi

-  Ograniczona konserwacja

-  Niezawodność i wytrzymałość urządzenia

 

 

 

 

 

 

 

 

SIST MIX MAUI

Automatyczny system rozcieńczania środka antyadhezyjnego za pomocą pompy pneumatycznej

 

SIST MIX MAUI to jednostka do rozcieńczania środka antyadhezyjnego, wyposażona w pneumatyczną pompę do dozowania rozcieńczonego środka antyadhezyjnego.

Ma 20-litrowy zbiornik i 5-litrowy zbiornik wyrównawczy.

Urządzenie jest wyposażone w panel elektryczny, który pozwala operatorowi zarządzać i ustawiać rozcieńczenie środka antyadhezyjnego w ściśle stały, proporcjonalny i objętościowy sposób i ustawić, a następnie przygotowywać od czasu do czasu niezbędną ilość rozcieńczonego produktu do podawania do form.

Tak otrzymany rozcieńczony produkt wpływa do zbiornika magazynowego, a stamtąd - dzięki pneumatycznej pompie tłoczącej - jest podawany do systemu natrysku formy.

 

 

 

 

Zalety SIST MIX MAUI:

-  automatyczne mieszanie środka antyadhezyjnego przy stałym rozcieńczeniu, ustalane przez klienta w zależności od potrzeby (uruchamianie form, prasowanie stacjonarne, częste zmiany procentowego rozcieńczenia itp.)

-  proste programowanie systemu dzięki obecności mikroprocesora

-  minimalna konserwacja

-  niezawodność i solidność urządzenia

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt:

 

mgr inż. Marek Żółkiewicz                                           

tel.: +48 600 658 511                                                    

m.zolkiewicz@metals-minerals.com.pl                              

 

mgr inż. Bartosz Małysa

tel.: +48 694 880 927

b.malysa@metals-minerals.com.pl