Elementy prefabrykowane

Doerentrup Feuerfest Produkte GmbH & CO (DFP) jest producentem materiałów ogniotrwałych i izolacyjnych, który od ponad 100 lat wytwarza produkty najwyższej jakości. DFP zawdzięcza swoją renomę wieloletnim doświadczeniem, ciągłym udoskonalaniem oraz dostosowywaniem się do potrzeb coraz bardziej wymagającego rynku.

DFP posiada własne laboratorium rozwojowo-badawcze do testowania materiałów ogniotrwałych. Dla każdej wyprodukowanej partii materiałów wydany zostaje certyfikat kontroli jakości.

Naszym Klientom oferujemy dobór materiałów ogniotrwałych dostosowanych do profilu produkcji odlewni, nadzór wykonywanych prac wyłożeniowych oraz produkty o najwyższej jakości.

 

W naszej ofercie :

 

Od kilku lat powoli rośnie produkcja gotowych wyrobów tzw. prefabrykatów. Są to wykonane z betonów rynny dla pieców indukcyjnych, rynny dla pieców próżniowych, wkłady dla kadzi oraz wykonane z mas sypkich wkłady dla pieców indukcyjnych. Główną zaletą instalacji gotowych elementów są stabilne i powtarzalne warunki samego wykonania danego produktu, a także wstępne wygrzanie zgodnie z wykresami w piecach w temperaturze do 400oC i do 1000oC.

 

 

Kontakt:                              

 

mgr inż. Jacek Jurek

tel.: +48 664 738 042

j.jurek@metals-minerals.com.pl